Wellness hotel Diplomat **** Rajecké Teplice
www.hoteldiplomat.sk +421 41 5555 333 1. Mája 14/460, 013 13 Rajecké Teplice mapa
Späť na zoznam
Wellness hotel s nadštandardnými službami

Vychutnajte si ubytovanie v komfortne zariadených dvojlôžkových izbách s výhľadom na pohorie Malej Fatry, alebo v priestranných apartmánoch s výhľadom do malebnej Rajeckej doliny.

Výhodná poloha hotela mimo rušného centra, v tichej zóne medzi rodinnými domami, je vhodná pre rodiny s deťmi. Vaše ratolesti sa môžu do sýtosti vyhrať v detskom kútiku, ktorý sa nachádza pri recepcii hotela, alebo na detskom ihrisku vo vonkajšom átriu hotela, kde na nich čaká lanová preliezka, trampolína, detská šmýkačka, či hojdací koník.

Hotel Diplomat ponúka taktiež kongresové priestory, či VIP salónik, ktoré sú vhodné pre firemné akcie, školenia, ako aj oslavy. Všetky služby tak nájdete pod jednou strechou. O zabezpečenie špeciálnych požiadaviek sa zaslúži mladý, priateľský kolektív s profesionálnym prístupom k hosťom.

hotelovej reštaurácii si prídu na svoje aj tí najnáročnejší gurmáni, ktorí ocenia kvalitu a filozofiu moderných postupov zastrešenú executive chef de cuisine Vladimírom Lokšíkom. Urobte niečo pre svoje zdravie a nechajte sa rozmaznávať v priestoroch wellness centra, v ktorom zabudnete na starosti všedného dňa.

Newsletter zostaňme v kontakte
Projekt realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy Slovenskej republiky.