Hotel Skalka***
www.skalkahotel.sk +421 41 517 51 00, +421 911 57 57 33 Rajecká cesta 133, Rajecké Teplice mapa
Späť na zoznam
Hotel Skalka – miesto, kde si každý oddýchne...

Hotel Skalka sa nachádza na severnom okraji Rajeckých Teplíc cca 10 minút chôdzou z centra mesta. 

Budova známa pod názvom Liečebný dom Baník, prešla v roku 2005 rozsiahlou rekonštrukciou, počas ktorej bol pôvodný liečebný dom prebudovaný na trojhviezdičkový hotel s wellness centrom.

V hoteli sa nachádza celkovo 119 izieb / jednolôžkové, dvojlôžkové, trojlôžkové izby, 5 rodinných izieb a jeden  apartmán. Štandardné vybavenie všetkých izieb zahŕňa: TV, rádiobudík, chladnička, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC.

Stravovanie je zabezpečené prostredníctvom hotelovej reštaurácie, ktorá má kapacitu 150 osôb. Bývalá kinosála hotela slúži v súčasnosti na usporadúvanie konferencií, seminárov, súkromných osláv a svadieb. Kapacita tejto spoločenskej miestnosti je 80 – 120 osôb.

Wellness hotela Skalka ponúka nielen relaxačné, ale i organizmus aktizujúce procedúry so zameraním na celé telo, a to z fyziologickej a z estetickej stránky.

Hotel Skalka je vhodný pre všetky vekové skupiny: pre rodiny s deťmi i pre seniorov, ktorí určite ocenia nádherný 5 hektárový park, v ktorom sa nachádza množstvo upravených tichých zákutí, detské ihrisko, multifunkčné ihrisko a  akreditovaný minigolf.

Wifi pripojenie v celom hoteli a parkovanie v areáli hotela je bezplatné.

Atraktívna lokalita kúpeľného mestečka, nádherná príroda, cenovo dostupné pobytové wellness balíky, bohatá ponuka wellness procedúr a výborná kuchyňa hotela Skalka – to je záruka príjemne strávenej dovolenky.

Newsletter zostaňme v kontakte
Projekt realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy Slovenskej republiky.