Vyhodnotenie súťaže "PUTUJ RAJECKOU DOLINOU S VODNÍKOM RAJKOM"
Späť na zoznam

Vyhodnotenie súťaže "PUTUJ RAJECKOU DOLINOU S VODNÍKOM RAJKOM"

Milí priaznivci Rajeckej doliny. Všetkým vám, ktorí ste sa zapojili do zábavného poznávania Rajeckej doliny v rámci projektu "Putuj Rajeckou dolinou s vodníkom Rajkom" dlžíme ešte informáciu o tom, na koho sa usmialo šťastie v záverečnom žrebovaní. Ak ste teda nazbierali 7 nálepiek a vyplnili registračný formulár, potom určite pokračujte v čítaní nasledujúcich riadkov. Výhercami sa stali totiž nasledovní "prieskumníci" Rajeckej doliny.
1. cenu - ubytovanie na 1 noc s raňajkami pre rodinu 2+2 deti vo Wellness Hoteli Diplomat**** v Rajeckých Tepliciach získava p. Marie Bartošová, Blansko - Dolní Lhota, ČR
2. cena - poukaz na konzumáciu v hodnote 30 EUR do reštaurácie Kaštieľ Čičmany poputuje Agátke Bergerovej zo Žiliny
3. cenu - rodinný vstup pre 4 osoby do termálnych bazénov v Kúpeľoch Aphrodite v Rajeckých Tepliciach si užije p. Miroslava Bógyiová z Uhrovca
4. cenu - rodinný vstup pre 4 osoby do Activity Parku Hotela Skalka v Rajeckých Tepliciach na 1 hru adventure golfu bude môcť využiť p. Matej Mičuch z Kuneradu.

Výhercom blahoželáme, partnerom, ktorí venovali ceny veľmi pekne ďakujeme a ďakujeme tiež všetkým tým partnerom, ktorí vydávali našim "prieskumníkom" nálepky a umožnili tak realizáciu tohto milého projektu.

Projekt "Putuj Rajeckou dolinou s vodníkom Rajkom" bol finančne podporený Ministerstvom dopravy a výstavby Slovenskej republiky.

 

Newsletter zostaňme v kontakte
Projekt realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy Slovenskej republiky.