SÚŤAŽ "Putuj Rajeckou dolinou s vodníkom Rajkom"
Späť na zoznam

Milí priatelia, radi by ste ukázali rôzne čarovné zákutia Rajeckej doliny svojim deťom, alebo vnúčatkám? A chcete byť za objavovanie Rajeckej doliny aj odmenení? Tak potom možno privítate náš projekt "Putuj Rajeckou dolinou s vodníkom Rajkom", kde pri navštívení určených turistických miest budete odmenení milou nálepkou. Ak zozbierate 5 nálepiek, v Turistickom informačnom centre v Rajeckých Tepliciach získate malý darček. Ak získate 7 nálepiek, hráte o zaujímavé ceny. Cestopisník získate zdarma v Turistickom informačnom centre v Rajeckých Tepliciach (ul. Osloboditeľov 90, vedľa Hotela Encián oproti kúpeľnému jazierku, tel. 00421 917 10 20 79), ktoré je otvorené denne od 8,30 do 18,00 hod. a tiež u partnerov súťaže.

Pravidlá zbierania nálepiek:

  1. Navštívením konkrétneho miesta, ktoré je uvedené v cestopisníku, získaš konkrétnu nálepku zvieratka, ktorú si nalepíš do cestopisníka. Niekde sa stačí iba odfotiť, niekde je potrebné uhradiť vstupné, alebo využiť nejakú službu. Ty sám sa rozhodneš, čo je pre Teba najjednoduchšie. Súťaž trvá od 01.07. do 17.11.2020.
  2. Keď získaš minimálne 5 nálepiek, príď do Turistického informačného centra v Rajeckých Tepliciach (ul. Osloboditeľov 90, vedľa Hotela Encián oproti kúpeľnému jazierku, tel. 00421 917 10 20 79) a získaš automaticky malý darček.
  3. Navyše dňa 20.11.2020 prebehne záverečné žrebovanie o milé ceny. Ak sa chceš zapojiť do žrebovania, musíš získať aspoň 7 nálepiek, vyplniť v informačnom centre v Rajeckých Tepliciach registračný formulár a odovzdať ho. Na webovej stránke www.rajeckadolina.sk a našom FB zverejníme výhercov. Hráte o nasledovné ceny:

1. cena: ubytovanie na 2 noci s raňajkami pre rodinu v zložení 2 dospelí a 2 deti v Kaštieli Čičmany http://www.kastielcicmany.sk/

2. cena: rodinný vstup pre 4 osoby do termálnych bazénov v Kúpeľoch Aphrodite v Rajeckých Tepliciach https://www.spa.sk/

3. cena: rodinný vstup pre 4 osoby do Activity Parku Hotela Skalka v Rajeckých Tepliciach na 1 hru adventure golfu http://www.skalkahotel.sk/

4. cena: rodinná vstupenka pre 4 osoby do ľubovoľnej expozície Považského múzea v Žiline http://pmza.sk/

Partneri súťaže a miesta, ktorých navštívením získaš nálepku:

 

Cestopisník vodníka Rajka vydala Oblastná organizácia cestovného ruchu RAJECKÁ DOLINA s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavy Slovenskej republiky.

Prílohy
Newsletter zostaňme v kontakte
Projekt realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy Slovenskej republiky.